22 spôsobov ako odbúrať tuk z problémových partií.

 1. Koľko kilogramov z telesnej váhy chcete schudnúť?

  Prv než začnete robiť „brušáky“ alebo začnete sladké vody vylievať do záchodu musíte sa rozhodnúť, aká telesná hmotnosť je pre Vás cieľ. Dôležité je si tento cieľ vytýčiť a sledovať a zapisovať svoje pokroky. Rozlúčte sa s teóriou, že z pása, brucha, zadku odbúrate nadbytočný tuk za dva, tri týždne. Samozrejme striktné dodržiavanie týchto rád Vám v tom určite pomôže.

 2. Vždy pite len čistú vodu.

  Či už chudnete celkovo, alebo sa len snažíte odbúrať tuk z problémových partií, alebo sa chcete cítiť fit, tak vždy je veľmi dôležité byť hydratovaný. Nehovoríme o sladkých vodách, o Coca Cole, o Sprite, ale samozrejme o čistej vode z vodovodu, minerálkach a podobne.

 3. Spestrite svoje porcie na tanieri.

  Viete, že čím pestrejšie bude jedlo na Vašom tanieri tým bude zdravšie? Mrkva, paprika, špenátik, rajčiny… Toto všetko sú veľmi zdravé potraviny, vhodné do každej diéty. Udržujte svoj tanier pestrý a ste na dobrej ceste k strate brušného tuku.

 4. Žiadny fast food.

  K tomuto si myslím, že nieje nutné sa vyjadrovať. ABSOLÚTNE TABU.

 5. Robte Weightbearing cvičenia.

  Zapojte do svojho plánu cvičenia ako chôdza, jogging, aerobik. Nezabúdajte, že aerobná činnosť je pri odbúravaní tuku základ. 

 6. Nezaspávajte na vrchole slávy.

  Moment kedy dosiahnete svoje vysnívané telo neznamená, že Vaša cesta je na konci. Cvičte ďalej. Stravujte sa aj naďalej zdravo. Ostanete sexi nastálo.

 7. Žiadna hladovka – spálenie tuku sa nedostavý.

  Hladovanie nepomôže nabudiť spaľovanie tukov. Môžu sa dostaviť opačné výsledky. Je to veľmi nezdravá forma chudnutia.

 8. Never back down.

  Za pár týždňov možno zistíte, že ste neschudli alebo tuk neodbúrali. Čo s tým? Pomôže Vám Sibutramine. Robím si srandu. Táto cesta je dlhodobá… Kolko rokov ste priberali? Teraz to zhodiť po pár dňoch, týždňoch je nemožné. Avšak dopomôžu Vám naše spalovače tukov.

 9. Lokálne chudnutie?

  Je vedecky dokázané že chudnúť iba z jednej partie je nemožné. 

 10. Jedzte 5 malých jedál denne.

  Rozložte si Vašu stravu do piatich menších porcií jedál denne. Nezaťažuje tak svoj metabolizmus svoje telo. Telo má väčšiu možnosť spalovať tuky efektívnejšie.

 11. Cvičte kardio.

  Robte kardio čo najviac krát za týžden. Aspoň 4x. Odporúčaná dlžka kardia u žien je viac ako 40 minút – kde telo až po tomto časovom momente záčina spalovať tuky

 12. Ignorujte rozruch, pokiaľ ide o komerčné produkty na chudnutie.

  Pokial ide o komerčné produkty, L-carnitine, weight loss protein toto nieje to, čo Vám zaručí chudnutie. Stačí si prečítať zloženie a zistíte, že je to klasický protein, ponížený o sacharidy alebo nejaká tabletka s vitamínmi. Voľte osvedčené spalovače tukov ako sibutramin, adipex, reduce.

 13. Poznáš svoj kalorický príjem- výdaj.

  Ďalšia podstatná vec. Náš príjem kalorii nemôže byť väčší ako výdaj. Takto sa nikam nedostaneme. Kontrolujte prijaté kalórie dopredu.

 14. Plávajte.

  Vymeňte stereotypné behanie, bicyklovanie za plávanie. Vo vode spalujú ženy tuky tri krát rýchlejšie ako na suchu.

 15. Core training.

  Brušné svaly a svaly drieku sú veľmi podstatné pri každom ďalšom cvičení. Posúvajú Vás dopredu.

 16. Skúste reverzné brušáky.

  Sadnete si na šikmú lavičku, ľahnite si iba do pol cesty a vrátte hore. Experimentujte s brušákmi.

  Toto je jeden z mojich obľúbených cvikov a vždy sa oň rad podelím. Sadnite si na naklonenú lavičku, potom si ľahnite do pol cesty a potom sa vráťte hore. Je to druh reverzných brušákov. Nie je to také ťažké ako to vyzerá, skúste to.

 17. Kráľovské raňajky.

  Raňajky v žiadnom prípade nevynechajte. V prípade výdajných, možno aj menej zdravých raňajok má telo počas celého dňa čas absorbovať všetky tuky a využiť ich na energiu. Samozrejme niet nad zdravé raňajky vo forme vločiek, vajec a bielkovín.

 18. Vyberajte jedlo ktoré jete.

  Jedným z dobrých spôsobov ako stratiť tuk je jesť potraviny, ktoré obsahujú spaľovače tukov ako ryža, zrná, zelenina, ovocie, kuracie maso a vaječné bielka.

 19. Žiadne ponocovania.

  Pokiaľ nespíte aspoň 7-8 hodín cez noc zistíte, že je ťažké nájsť energiu na cvičenie.

 20. Znížte alebo eliminujte konzumáciu alkoholu.

  Alkohol má vplyv na našu pečeň, každý dúšok alkoholu spomaľuje spaľovanie tukov. Príležitostný pohárik nikdy nikomu nezaškodil, ale nezabudnite, že aj alkohol obsahuje nezdravý cukor.

 21. Pomôžte si.

  Existuje veľa produktov na chudnutie, spalovače tukov, ktoré Vám na Vašej ceste za skvelým telom pomôžu. V našom eshope nájdete len osvedčené spalovače tukov ako sibutramin, adipex, reduce a kávu na chudnutie.

 22. Zostaňte motivovaný.

  Motivácia je základ. Bez nej, bez svojho cieľa nemá zmysel bojovať za svoje zdravé telo. Máte cieľ a motiváciu, napredujete istejšie, pevnými krokmi vpred. Ak budete motivovaný, budte si istý, že i keď cesta môže byť dlhá, vy to dokážete a pojdete aj za svoje hranice. Prečo nezačať hned v tejto chvíli? Pozrite sa do zrkadla, dajte si sľub a začnite s chudnutím, so spaľovaním tukov.

Vložiť komentár