Doprava a platba

Doručovanie zásielok v eshope  pre Slovensko a Českú republiku.

Zásielky doručujeme podľa výberu zákazníka prostredníctvom Slovenskej pošty a Českej pošty, alebo cez kuriérske firmy UPS na Slovensku a PPL v Čechách. V prípade objednávky do Čiech sa dobierkova suma prepočíta aktuálnym kurzom a budete ju platiť v CZK.

Doručovanie zásielok v eshope  pre ostatné krajiny EU a UK.

Je potrebná platba vopred na účet. Zásielky doručujeme výhradne prostredníctvom GLS, DHL alebo DPD.

Platba za objednaný tovar.

Platba za tovar prebieha pri preberaní tovaru – dobierka. Pri sume objednávky vyššej ako 200 € požadujeme platbu vopred na účet. V prípade zásielok do ostatných krajín EU požadujeme platbu vopred prevodom na účet.

Čo ak ma doručovateľ nezastihne?

V prípade, že Vás poštový doručovateľ nezastihne na Vami uvedenej adrese, zásielka bude 18 dní uložená na príslušnej pošte, kde si ju môžete vyzdvihnúť a zaplatiť.

Kedy mi príde objednávka domov?

Zasielka Vám bude doručená najneskôr do 7 pracovných dní od prijatia objednávky.

Čo robiť, keď nechcem aby mi zásielka prišla domov na adresu?

V prípade, že si neželáte, aby Vám zásielka bola doručená domov na Vašu adresu, napíšte v objednávke do poznámky POSTE RESTANTE. Zásielka sa automaticky uloží na pošte v meste, kde uvediete PSČ. Domov Vám nepríde nič. Zásielku si preberiete na pošte na základe mena, resp. čísla zásielky, ktoré Vám pošleme emailom, prípadne sms.

Notifikácia o zásielke.

O zaslaní zásielky, prípadne jej uložení na pošte Vás budeme informovať emailom, prípadne sms.

Ako bude vyzerať moja zásielka?

Zásielky sú zabalené v bielych neoznačených bublinkových obálkach, prípadne malých kartonových krabičkách, ktoré ich chránia proti poškodeniu. Ide o diskrétne balenie, na obálke sa nenachádzajú žiadne reklamy ani názov eshopu.